Дизайнер-модельер

Поєднуючи красу, пластику і функціональність, він створює нові моделі одягу, взуття, головних уборів.

Специфіка професії

Плюси професії

  • захоплююча і творча робота;
  • висока заробітна плата.

Мінуси професії

Для того, щоб брати участь в елітних показах, за правилами «от-кутюр» потрібно представити від 4 до 60 ансамблів, причому будь-який виріб на 50-80% повинно бути зроблено руками. Одна сукня шиється мінімум місяць, а особливо складні й до півроку ... Виживають тільки фанати, які не уявляють себе поза професією, готові розробляти нові ідеї, не боячись сміливих експериментів та довгих, безсонних ночей, проведених за роботою.

Місце роботи

Будинки моди, приватні бутіки, фірми по виробництву одягу та взуття.

Особисті якості

  • креативність;
  • терпіння;
  • художні здібності;
  • комунікабельність.

Кар'єра

Спочатку кар'єри потрібно бути готовим до роботи виконавцем на швейному виробництві чи в бутиках відомих дизайнерів-модельєрів. Початковому кутюр'є дуже важливо брати активну участь у різних українських та закордонних показах. Це і заявка про себе в професійних колах, і пошук потенційних замовників, і презентація ідеї, своєрідне підтвердження авторських прав.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»