Закрійник

Загальна характеристика професії

У спілкуванні з клієнтом з'ясовує його побажання, уточнює замовлення. Допомагає клієнту вибрати фасон виробу виходячи з: типа тканини, моди і особливостей фігури клієнта. Знімає необхідні мірки. Замальовує обраний варіант фасону, оформляє замовлення. Робить викройку, робить розкрій. Розподіляє операції пошиття між швачками. Проводить примірювання і здачу замовлення клієнта.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Закрійник повинен володіти точним окоміром (лінійним, об'ємним), гарною зорово-руховою координацією, розвиненою просторовою уявою, гарною довгостроковою і оперативною пам'яттю, умінням розподіляти увагу і концентрувати її в умовах перешкод, а також толерантністю до численних контактів, володіти навичками ділового спілкування і здатністю конструктивно сприймати критику в свою адресу.

Медичні протипоказання

Виконання діяльності не рекомендується людям, які мають захворювання: органів дихання (бронхіальна астма та ін.); серцево-судинної системи (гіпертонія, вади серця, серцева недостатність та ін.); опорно-рухового апарату, особливо які обмежують рухливість рук (хронічний ревматизм і ін.); нервової системи (неврози, пухлини та ін.); органів зору (катаракта, косоокість та ін.).

Споріднені професії

Майстер виробничого навчання, модельєр-конструктор (швейних, шкірогалантерейних виробів, біжутерії, взуття), технолог швейного виробництва.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»