Закрійник

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Загальна характеристика професії

У спілкуванні з клієнтом з'ясовує його побажання, уточнює замовлення. Допомагає клієнту вибрати фасон виробу виходячи з: типа тканини, моди і особливостей фігури клієнта. Знімає необхідні мірки. Замальовує обраний варіант фасону, оформляє замовлення. Робить викройку, робить розкрій. Розподіляє операції пошиття між швачками. Проводить примірювання і здачу замовлення клієнта.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Закрійник повинен володіти точним окоміром (лінійним, об'ємним), гарною зорово-руховою координацією, розвиненою просторовою уявою, гарною довгостроковою і оперативною пам'яттю, умінням розподіляти увагу і концентрувати її в умовах перешкод, а також толерантністю до численних контактів, володіти навичками ділового спілкування і здатністю конструктивно сприймати критику в свою адресу.

Медичні протипоказання

Виконання діяльності не рекомендується людям, які мають захворювання: органів дихання (бронхіальна астма та ін.); серцево-судинної системи (гіпертонія, вади серця, серцева недостатність та ін.); опорно-рухового апарату, особливо які обмежують рухливість рук (хронічний ревматизм і ін.); нервової системи (неврози, пухлини та ін.); органів зору (катаракта, косоокість та ін.).

Споріднені професії

Майстер виробничого навчання, модельєр-конструктор (швейних, шкірогалантерейних виробів, біжутерії, взуття), технолог швейного виробництва.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»