Літературознавець

Літературознавці — фахівці, що займаються вивченням теорії літератури та дослідженням змісту літературних творів. Він вивчає художні тексти, зазначає їхні переваги і недоліки. Пише рецензії та статті.

Специфіка професії

Літературознавець повинен бути в курсі останніх літературних новинок, відвідувати книжкові виставки, зустрічатися з представниками літературного світу.

Місце роботи

Видавництва, радіо, телебачення, освітні установи.

Особисті якості

  • гарна пам'ять;
  • уважність;
  • аналітичні здібності.

Кар'єра

Літературознавці високим попитом на ринку праці не користуються. Але грамотні спеціалісти без роботи не сидять. Хтось влаштовується в видавництва, а хтось викладає у ВНЗ.
 
Заробітні плати багато у чому залежать від місця роботи та від спеціалізації літературознавця.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»