Реставратор

Реставратор, як хірург на операції, повертає до життя безцінні твори мистецтва, копітко, по крихітках оживляти творіння великих майстрів. Суть роботи реставратора - відновлення унікальних пам'яток культури. Це може бути старовинний особняк, шашка часів Громадянської війни, рідкісні книги, монети, посуд, меблі та багато чого іншого.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Рідкісна можливість працювати з видатними витворами мистецтва.

Мінуси професії

  • Місяці кропіткої, відповідальної роботи. Реставратору нелегко знайти компроміс між кропіткої роботою та жорсткими термінами, які диктують замовниками.

Місце роботи

Послуги реставраторів потребують і державні структури — музеї, галереї, історичні сховища, наукові лабораторії, і приватні — аукціонні будинки, антикварні магазини, реставраційні майстерні.

Особисті якості

Для того, щоб працювати реставратором, потрібно мати енциклопедичні знання, безмежне терпіння і добре знати хімію.

Кар'єра

За словами фахівців, краще починати кар'єру в державних музеях. Тут можна повчитися у майстрів, отримати безцінний досвід дослідження справжніх творів мистецтва. Реставратори, які набивають руку у музеях та працюють з оригінали і раритетами, користуються особливим попитом у приватному бізнесі.

Освіта

Вища.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»