Ткач

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Загальна характеристика професії

Працює на ткацьких верстатах різного виду. Випускає стрічки, тасьму, тканини різних видів. При багатоверстатному обслуговуванні вибирає оптимальний маршрут і послідовність виконання роботи.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Фізична витривалість, висока чутливість зорового і тактильного аналізаторів, швидкі рухові реакції, висока швидкість зорового розпізнавання, спритність пальців, гарна координація рухів, гарний окомір, вміння розподіляти і перемикати увагу, практичне мислення, уважність, спостережливість.

Медичні протипоказання

Робота не рекомендується людям, які страждають на захворювання серцево-судинної системи, органів дихання з вираженою патологією, опорно-рухового апарату, центральної нервової системи з порушенням психіки, які мають алергію на натуральну і синтетичну пряжу, знижені показники зору та слуху.

Вимоги до професійної підготовки

Гарна підготовка з фізики (розділи електротехніка, механіка), органічної хімії. Повинен знати пристрій і правила взаємодії основних механізмів та вузлів верстата, артикули, призначення виробів, які виробляються. Повинен уміти відрізняти види, номера, кольору, відтінки та інші ознаки сировини, виявляти ткацькі вади, попереджати і усувати дефекти в тканинах і стрічкоткацьких виробах.

Споріднені професії

В'язальниця трикотажних виробів, гребнечесальниця, крутільниця, стрічкарка, мотальниця, прядильниця, рівничниця, сукалниця.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»