Ландшафтний дизайнер

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Він здатний перетворити пересічну дачну ділянку в прекрасний оазис. Спочатку дизайнер розмовляє з клієнтом, уточнює всі технічні деталі і робить необхідні обміри, дизайнер показує клієнту ескіз майбутнього раю, намальований від руки або на комп'ютері. Коли дизайнер отримує згоду, він розробляє ландшафтний проект, де буде розписано все: від розташування квітників, альтанок і басейну до описів видів дерев і чагарників. Подальше завдання - ведення проекту до його остаточного втілення.

Специфіка професії

Красиву композицію неможливо створити без художньої уяви, почуття смаку та вміння малювати. Одночасно дизайнер повинен бути топографом, біологом, хіміком і інженером в одній особі. Потрібно добре розбиратись в рослинах, знати в який ґрунт їх потрібно висаджувати, як вони ростуть і квітнуть, грамотно використовувати особливості рельєфу місцевості для створення садового пейзажу, відводити зайву воду з ділянки, контролювати підведення комунікацій і т. д.

Місце роботи

Численні компанії, що пропонують послуги ландшафтного дизайну, фірми, що займаються будівництвом котеджів. Можна працювати індивідуально, за наймом.

Особисті якості

Розвинута уява, творчий підхід до справи та комунікабельність — спілкуватися з клієнтами доводиться часто, вони постійно вносять якісь корективи у проект. Необхідні й організаторські здібності.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»