Ландшафтний дизайнер

Він здатний перетворити пересічну дачну ділянку в прекрасний оазис. Спочатку дизайнер розмовляє з клієнтом, уточнює всі технічні деталі і робить необхідні обміри, дизайнер показує клієнту ескіз майбутнього раю, намальований від руки або на комп'ютері. Коли дизайнер отримує згоду, він розробляє ландшафтний проект, де буде розписано все: від розташування квітників, альтанок і басейну до описів видів дерев і чагарників. Подальше завдання - ведення проекту до його остаточного втілення.

Специфіка професії

Красиву композицію неможливо створити без художньої уяви, почуття смаку та вміння малювати. Одночасно дизайнер повинен бути топографом, біологом, хіміком і інженером в одній особі. Потрібно добре розбиратись в рослинах, знати в який ґрунт їх потрібно висаджувати, як вони ростуть і квітнуть, грамотно використовувати особливості рельєфу місцевості для створення садового пейзажу, відводити зайву воду з ділянки, контролювати підведення комунікацій і т. д.

Місце роботи

Численні компанії, що пропонують послуги ландшафтного дизайну, фірми, що займаються будівництвом котеджів. Можна працювати індивідуально, за наймом.

Особисті якості

Розвинута уява, творчий підхід до справи та комунікабельність — спілкуватися з клієнтами доводиться часто, вони постійно вносять якісь корективи у проект. Необхідні й організаторські здібності.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»