Мультиплікатор

Вигадує персонажів мультфільмів, виконує ескізи основних сцен, опрацьовує міміку і жестикуляції героїв, шукає цікаві прийоми, які дозволяють виділити фільм з маси інших. Займається розкадровкою та забарвленням майбутнього фільму, анімацією персонажів (опрацьовує їх руху, малюючи проміжні фази). Зазвичай над мультфільмом трудяться кілька фахівців, і кожен з них виконує свою частину роботи.

Специфіка професії

Сьогодні на озброєнні у мультиплікатора сучасні комп'ютерні програми, що дозволяють набагато спростити процес виробництва. Тривимірні зображення, реалістичні пейзажі, вивірені рухи персонажів. Мультфільми усе частіше роблять об'ємними, в 3-D графіці ... Не випадково з'являються і принципово нові назви професії мультиплікатора — 3-D-аніматори, CG-художники, візуалізатори, 3-D-модельери. Але комп'ютер — лише інструмент в руках спеціаліста, а ось чи буде переконливою гра вигаданих героїв — залежить від його таланту.

Місце роботи

Студії мультиплікаційних фільмів, рекламні агентства, компанії, які виробляють комп'ютерні ігри.

Особисті якості

Вміння малювати, почуття кінематики (екранного часу) і ... акторські дані. Іноді, щоб створити героя з виразною мімікою, доводиться самому репетирувати перед дзеркалом.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»