Мультиплікатор

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Вигадує персонажів мультфільмів, виконує ескізи основних сцен, опрацьовує міміку і жестикуляції героїв, шукає цікаві прийоми, які дозволяють виділити фільм з маси інших. Займається розкадровкою та забарвленням майбутнього фільму, анімацією персонажів (опрацьовує їх руху, малюючи проміжні фази). Зазвичай над мультфільмом трудяться кілька фахівців, і кожен з них виконує свою частину роботи.

Специфіка професії

Сьогодні на озброєнні у мультиплікатора сучасні комп'ютерні програми, що дозволяють набагато спростити процес виробництва. Тривимірні зображення, реалістичні пейзажі, вивірені рухи персонажів. Мультфільми усе частіше роблять об'ємними, в 3-D графіці ... Не випадково з'являються і принципово нові назви професії мультиплікатора - 3-D-аніматори, CG-художники, візуалізатори, 3-D-модельери. Але комп'ютер - лише інструмент в руках спеціаліста, а ось чи буде переконливою гра вигаданих героїв - залежить від його таланту.

Місце роботи

Студії мультиплікаційних фільмів, рекламні агентства, компанії, які виробляють комп'ютерні ігри.

Особисті якості

Вміння малювати, почуття кінематики (екранного часу) і ... акторські дані. Іноді, щоб створити героя з виразною мімікою, доводиться самому репетирувати перед дзеркалом.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»