Кінодраматург

Пише сценарії (закінчений літературний твір, що складається з монологів, діалогів та описів відеоряду) для документальних, художніх та мультиплікаційних фільмів, телепередач і рекламних роликів. Основою сценарію служать власні сюжети та літературні твори інших авторів з метою їх подальшої екранізації. Зазвичай спеціалізується на певному кінематографічної жанрі: мелодрама, комедія, історична епопея, детектив, розважальне ток-шоу, науково-популярна програма, музичні кліпи, рекламні ролики, анімаційні фільми та ін.

Специфіка професії

Нерідко режисери і продюсери самостійно корегують твори кінодраматурга. Іноді пропонують скоротити або доповнити вже написаний сценарій. Треба вміти будувати творчі відносини з усіма творцями кінопродукції.

Місце роботи

Кіно-і телевізійні студії, рекламні, продюсерські та музичні агентства.

Особисті якості

Образне мислення, літературні здібності, любов до кінематографа і телебачення, готовність до нестабільного заробітку, креативність, вміння працювати в команді.

Кар'єра

Гонорарна оплата праці.

Освіта

Вища (спеціальність «Кінодраматургія»).

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»