Письменник

Професія письменника приваблює багатьох. Потай кожен вважає себе здатним створити шедевр, прославитись і заробити купу грошей. Насправді чим ми гірше за Джоан Роулінг з її Гаррі Поттером?

Специфіка професії

Ви талановиті як Жадан? Пробитися на літературний Олімп все одно буде складно. Велику роль тут відіграє удача. Вміння потрапити «у струмінь», відчути, що потрібно читачеві і дати йому це, іноді всупереч усьому.

Місце роботи

Письменники зазвичай працюють вдома.

Особисті якості

Для того, щоб вдихнути у свій твір життя, автор повинен досконало володіти мовою — вміти точно, яскраво, образно викласти всі свої думки, передати відтінки змісту, почуттів, настрою. Одні письменники впевнені — для цього потрібен талант, інші, посміхаючись, вважають письменницьку справу технологією і кажуть, що будь-яка більш-менш грамотна людина, якщо освоїть базові матоди, зможе писати книжки, які будуть читати.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»