Фотограф

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію.

Специфіка професії

Плюси професії

Великий плюс професії свобода. Багато фотографів воліють працювати внештатніками фрилансерами. Зазвичай вони співпрацюють відразу з кількома виданнями чи фотостудіями, куди відправляють свої роботи.

Мінуси професії

Робота в умовах жорсткої конкуренції.

Місце роботи

Фотографи необхідні у ЗМІ в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут на них чекає репортерська робота, відвідування різних заходів, зйомки подій. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів та весіль. І поки тамада розважає гостей, фотограф буде знімати найцікавіші моменти свята. Можна співпрацювати з рекламними агентствами, потрібно вміти яскраво, красиво подати образ запропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність. У фотостудію майстри фотографують зірок шоу-бізнесу, акторів кіно та естради, і просто бажаючих увічнити самих себе за кругленьку суму. Фотографи-стрінгери займаються найзахопливішою, але у той же час і небезпечною роботою, роблячи знімки у гарячих точках планети. Всім відомі папарацці намагаються зловити яку-небудь зірку або знаменитість, зберегти її чи його у цікавій позі, застати за заняттям не для сторонніх очей.

Особисті якості

Терпіння і наполегливість у досягненні цілей. Вміння працювати з людьми, товариськість.

Кар'єра

Для одних фотографів вершина кар'єри - визнання у вузьких колах колег, для інших - організація свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.

Освіта

Більшість фотографів мають диплом про закінчення вузу. Це можуть бути гуманитарії, технарі, медики, хто завгодно, але всіх їх об'єднує одне: хобі непомітно перетворилося для них в улюблену роботу. Одні осягали премудрості фотографії самостійно шляхом проб і помилок, інші за допомогою спеціалізованих курсів.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»