Фотограф

Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Великий плюс професії свобода. Багато фотографів воліють працювати внештатніками фрилансерами. Зазвичай вони співпрацюють відразу з кількома виданнями чи фотостудіями, куди відправляють свої роботи.

Мінуси професії

  • Робота в умовах жорсткої конкуренції.

Місце роботи

Фотографи необхідні у ЗМІ в журналах, газетах, в інтернет-виданнях. Тут на них чекає репортерська робота, відвідування різних заходів, зйомки подій. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів та весіль. І поки тамада розважає гостей, фотограф буде знімати найцікавіші моменти свята. Можна співпрацювати з рекламними агентствами, потрібно вміти яскраво, красиво подати образ запропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність. У фотостудію майстри фотографують зірок шоу-бізнесу, акторів кіно та естради, і просто бажаючих увічнити самих себе за кругленьку суму. Фотографи-стрінгери займаються найзахопливішою, але водночас і небезпечною роботою, роблячи знімки у гарячих точках планети. Всім відомі папараці намагаються зловити яку-небудь зірку або знаменитість, зберегти її чи його у цікавій позі, застати за заняттям не для сторонніх очей.

Особисті якості

Терпіння і наполегливість у досягненні цілей. Вміння працювати з людьми, товариськість.

Кар'єра

Для одних фотографів вершина кар'єри — визнання у вузьких колах колег, для інших - організація свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.

Освіта

Більшість фотографів мають диплом про закінчення ВНЗ. Це можуть бути гуманітарії, технарі, медики, хто завгодно, але всіх їх об'єднує одне: хобі непомітно перетворилося для них в улюблену роботу. Одні осягали премудрості фотографії самостійно шляхом проб і помилок, інші за допомогою спеціалізованих курсів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»