Режисер

Категорія: Культура, мистецтво, дизайн

Заманливо створити яскраву кінокартину або поставити виставу, яка стане відомою на весь світ, а потім, стоячи у світлі прожекторів, отримати заслуженого Оскара або зірвати оплески глядацького залу. Але зробити кар'єру режисера взмозі лише одиниці. І справа не тільки у таланті. Ця професія завжди була штучною. Армія режисерів нікому не потрібна: ні у кіно, ні у театрі.

Специфіка професії

Плюси професії

Престижна професія.

Мінуси професії

Дуже складно зробити кар'єру у режисурі: цілодобова робота, низька зарплата і сумнівні перспективи. Людина, яка з якихось причин не змогла заявити про себе в професійних колах, закінчивши вуз, може залишитися зовсім нікому не потрібна. Тому викладачі вузів влаштовують майбутнім режисерам максимально серйозні творчі випробування, намагаючись не допустити в професію випадкових людей.

Місце роботи

Рекламні та кіностудії.

Особисті якості

Талант, впевненість у своїх силах.

Кар'єра

Зарплата кінорежисера залежить від домовленності з продюсером. Зрозуміло, що режисерам-початківцям не варто розраховувати на великі заробітки, на цьому етапі вони раді, якщо хтось готовий вкласти гроші у їхні ідеї. Інша справа, якщо твоє ім'я прогриміло по країні тут вже можна ставити умови і заробляти дуже пристойно.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»