Режисер

Заманливо створити яскраву кінокартину або поставити виставу, яка стане відомою на весь світ, а потім, стоячи у світлі прожекторів, отримати заслуженого Оскара або зірвати оплески глядацького залу. Але зробити кар'єру режисера в змозі лише одиниці. І справа не тільки у таланті. Ця професія завжди була штучною. Армія режисерів нікому не потрібна: ні у кіно, ні у театрі.

Специфіка професії

Плюси професії

Престижна професія.

Мінуси професії

Дуже складно зробити кар'єру у режисурі: цілодобова робота, низька зарплата і сумнівні перспективи. Людина, яка з якихось причин не змогла заявити про себе в професійних колах, закінчивши ВНЗ, може залишитися зовсім нікому не потрібна. Тому викладачі ВНЗ влаштовують майбутнім режисерам максимально серйозні творчі випробування, намагаючись не допустити в професію випадкових людей.

Місце роботи

Рекламні та кіностудії.

Особисті якості

Талант, впевненість у своїх силах.

Кар'єра

Зарплата кінорежисера залежить від домовленості з продюсером. Зрозуміло, що режисерам-початківцям не варто розраховувати на великі заробітки, на цьому етапі вони раді, якщо хтось готовий вкласти гроші у їхні ідеї. Інша справа, якщо твоє ім'я прогриміло по країні тут вже можна ставити умови і заробляти дуже пристойно.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»