Молодша медична сестра

Молодша медична сестра допомагає доглядати за хворими і стежить за станом лікарняних палат і приміщень. Вона заміняє натільну та постільну білизну, миє і провітрює лікарняні палати, відслідковує виконання хворими та відвідувачами режиму дня, забезпечує правильне використання і зберігання предметів догляду за хворими.

Специфіка професії

Плюси професії

  • попит на ринку праці;
  • змінний графік роботи.

Мінуси професії

  • низька оплата;
  • фізична праця.

Місце роботи

Найпрестижніші місця роботи — відомчі лікувально-профілактичні заклади, куди потрапляють лише обрані пацієнти і де персонал проходить жорсткий конкурсний відбір, а також фізіотерапевтичні відділення лікарень та кабінети функціональної діагностики. Найважча робота чекає палатних і процедурних сестер великих багатопрофільних лікарень швидкої допомоги.

Особисті якості

Люди цієї професії повинні бути акуратними і організованими, уважно, чуйно відноситися до хворих.

Кар'єра

Рівень заробітної плати багато у чому залежить від лікувального закладу, від того, якими ресурсами воно володіє.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»