Ветеринар

Його пацієнти не можуть за своїм розсудом змінити доктора або поскаржитися керівництву клініки. Їх права не захищені законом і присягою Гіппократа. Дотримання норм етики та любов до тварин — ось основні якості ветеринара.

Специфіка професії

На сайтах по працевлаштуванню вакансій для ветеринарів мало — не масова це професія. І не підійде вона тим, хто оцінює престижність роботи розміром зарплати. Стартувати, швидше за все, доведеться з посади помічника ветеринара державної ветеринарної станції.

Місце роботи

Ветеринарні клініки й станції; лабораторії, що займаються вивченням рідкісних хвороб, епідеміологічними обставинами, розробкою вакцин, генними дослідженнями...

Особисті якості

  • абсолютна і безмежна любов до тварин;
  • вміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях;
  • сміливість;
  • фізична сила і витривалість.

Кар'єра

Багато студентів ще під час навчання влаштовуються на ветеринарні станції та в клініки санітарами, медсестрами, асистентами. Через три-чотири роки вони отримують можливість працювати самостійно. Правда, не завжди у тій же клініці. Робочих місць поки не занадто багато, тому іноді, щоб просунутися службовими сходами, ветеринару доводиться підшукувати нове місце роботи. Вершина кар'єри лікаря-ветеринара головний лікар клініки.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»