Ветеринар

Категория: Медицина, фармацевтика

Його пацієнти не можуть за своїм розсудом змінити доктора або поскаржитися керівництву клініки. Їх права не захищені законом і клятвою Гіппократа. Дотримання норм етики та любов до тварин - ось основні якості ветеринара.

Специфіка професії

На сайтах по працевлаштуванню вакансій для ветеринарів мало - не масова це професія. І не підійде вона тим, хто оцінює престижність роботи розміром зарплати. Стартувати, швидше за все, доведеться з посади помічника ветеринара державної ветеринарної станції.

Місце роботи

Ветеринарні клініки і станції; лабораторії, що займаються вивченням рідкісних хвороб, епідеміологічною обстановкою, розробкою вакцин, генними дослідженнями ...

Особисті якості

  • абсолютна і безмежна любов до тварин;
  • вміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях;
  • сміливість;
  • фізична сила і витривалість.

Кар'єра

Багато студентів ще під час навчання влаштовуються на ветеринарні станції та в клініки санітарами, медсестрами, асистентами. Через три-чотири роки вони отримують можливість працювати самостійно. Правда, не завжди у тій же клініці. Робочих місць поки не занадто багато, тому іноді, щоб просунутися службовими сходами, ветеринару доводиться підшукувати нове місце роботи. Вершина кар'єри лікаря-ветеринара головний лікар клініки.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»