Майстер з виготовлення окулярів

Майстер з виготовлення окулярів отримує готове замовлення і виконує технічну роботу: вставляє лінзи в оправи, коректує окуляри, у разі необхідності виконує ремонтні роботи.

Специфіка професії

Робота майстра з виготовлення окулярів передбачає акуратність, на межі скрупульозності. Найменше відхилення здатне зіпсувати дорогі лінзи та оправи і звести нанівець роботу відразу декількох днів.

Місце роботи

Салони, магазини, виробничі компанії.

Особисті якості

  • акуратність;
  • терплячість;
  • гарний окомір;
  • бездоганний зір;
  • розвинена моторика.

Кар'єра

Майстрів з виготовлення окулярів катастрофічно не вистачає. Салони і магазини оптики відкриваються ледь не кожен день. Тому роботодавець готовий виплачувати високу конкурентоспроможну зарплату, надавати гідний соціальний пакет.
 
Майстер з виготовлення окулярів — професія, яка не передбачає кар'єрного росту. Однак відомі випадки, коли люди з діловою хваткою йшли в менеджмент та ставали керівниками салонів і магазинів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»