Хірург

Професія хірурга — одна із найекстремальніших у медицині. Вони вправляют вивихи, «лагодять» переломи, видаляють пухлини, вирізають апендицит і проводять безліч інших операцій, в залежності від своєї спеціалізації. Результат їхньої праці реально відчутний і всім зрозумілий.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Можливість допомогти людям.

Мінуси професії

  • Зарплати хірургів в Україні, як правило, невеликі: більшість фахівців працюють у державних лікарнях на бюджетних ставках. Крім того, у роботі хірурга нерідкі позапланові виходи на роботу і в суботу, і в неділю. Величезна відповідальність за людське життя, до того ж це фізично важка праця. Операція триває кілька годин, потрібно не лише стояти, але ще і справу робити, і робити добре. Нічні чергування — це теж непросто. Дуже нервова робота.

Місце роботи

Приватні і державні клініки.

Особисті якості

Хірург повинен бути здоровим, як фізично, так і психологічно, впевненим у собі, твердо знати свою справу.

Кар'єра

Головний хірург.

Освіта

Вища медична освіта + післядипломна освіта.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»