Кардіохірург

Проводить операції, протягом яких виправляє вроджені або набуті вади серця, виконує аортокоронарне шунтування, вводить до грудної клітки кардіостимулятор і т. п. Поряд з тими, хто оперує дорослих пацієнтів, існують дитячі кардіохірургії.

Специфіка професії

Операція на серці — складний і досить ризикований спосіб лікування. Потрібно бути не лише висококласним хірургом, але й гарним аналітиком, який вміє зважити усі за і проти, перш ніж приступити до операції. Потрібно знатися на багатьох суміжних медичних спеціальностях: анестезіології, функціональної діагностики, топографічної анатомії й т. п. Операція на серці триває від 6 до 12 годин. Проводять їх бригади медиків з 4 і більше осіб. Необхідно мати досить велику витривалість і вміти працювати в команді. Більшість кардіохірургів - чоловіки.

Місце роботи

Лікарні, науково-дослідницькі інститути та кардіологічні центри.

Особисті якості

Схильність до природничих наук, хороше здоров'я, стресостійкість, бажання допомагати людям, готовність до виправданого ризику, відповідальність, точність координації рухів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»