Інфекціоніст

Загальна характеристика професії

Фахівець з інфекційних хвороб.

Посадові обов'язки

Вивчає виникнення, механізми розвитку та клінічні прояви інфекційних хвороб, які викликані хвороботворними мікроорганізмами, розробляє методи їх лікування та профілактики. Повинен знати: основи загальнотеоретичних природничих дисциплін, класифікацію інфекційних хвороб, їх етіологію, епідеміологію та профілактику. Професійно важливі якості: емоційно-вольова стійкість, уважність, акуратність, висока відповідальність, спостережливість, великий обсяг довготривалої пам'яті, аналітичний розум. Медичні протипоказання: значні дефекти зору і слуху, психічні та нервові захворювання, інфекційні захворювання.

Кваліфікаційні вимоги

Лікувальний факультет медичного вузу, спеціалізація в інтернатурі або на курсах удосконалення лікарів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»