Імунолог

Наш організм щосекунди зазнає напади ворожих агентів - вірусів і бактерій. На чиїй стороні буде перемога - залежить від здатності людини протистояти інфекції. А допомогти йому в цій боротьбі може імунолог.

Імунолог може бути або дослідником, що працює в лабораторії, або практикуючим лікарем, який консультує та лікує пацієнтів.

Специфіка професії

Імунолог - затребуваний спеціаліст на ринку праці. Тому навіть молодий спеціаліст, який має хоча б мінімальний досвід, знайде собі роботу.

Місце роботи

Установи охорони здоров'я.

Особисті якості

  • любов до природничих наук;
  • гарне здоров'я;
  • стресостійкість;
  • бажання допомагати людям;
  • відповідальність.

Кар'єра

Заробіток в державних поліклініках, лікарнях і наукових центрах невеликий і регулюється тарифною сіткою. Правда, багато практикуючих лікарів отримують гарні надбавки та мають соціальні гарантії.

Освіта

Вища. Спеціальність "Лікувальна справа".

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»