Логопед

Спеціаліст по виправленню дефектів мовлення у дорослих і дітей. За допомогою спеціально підібраних вправ, він вчить говорити людей красиво: не в ніс, не гаркавити, чітко промовлювати букву «Р» і т.п. Логопед показує правильне положення язика і губ, вимовляючи звуки, задає читати вдома тексти та скоромовки, пильно стежить за успіхами підопічного.

Специфіка професії

Робота логопеда вимагає величезного терпіння. Муштрувати невпевнених пацієнтів кожного дня може лише дуже наполегливий фахівець. Процес лікування займає мінімум 5 місяців, іноді зі складними пацієнтами він затягується на рік і навіть більше! Робота, проста, на перший погляд, потребує серйозної теоретичної підготовки: знання механізмів голософормування і патофізіології мови.

Місце роботи

Дитячі садки, поліклініки, лікарні, центри психолого-педагогічної реабілітації та корекції для дітей з порушеннями слуху та мовлення. Варіант для професіоналів — відкриття власного приватного логопедичного кабінету.

Особисті якості

Увага, терпіння, дипломатичність. Люди, які розмовляли з дефектами, часто соромляться своїх недоліків і у спілкуванні з ними треба бути максимально коректним, зуміти їх підбадьорити, підтримати.

Кар'єра

Високі доходи може принести лише приватна практика.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»