Дієтолог

У недавньому минулому дієтологи займалися в основному підбором лікувального харчування для людей, які страждають різними захворюваннями, правильна дієта може якщо не вилікувати хворобу, то значно сповільнити її розвиток. Сьогодні дієтологію розуміють ширше: мода на здоровий спосіб життя і бажання мати ідеальну фігуру приводить до дієтологів величезну кількість людей з єдиною метою — схуднути.

Специфіка професії

При всьому різноманітті медичних центрів дипломованих лікарів-дієтологів на ринку праці лічені одиниці.

Місце роботи

Медичні центри, клініки та ін.

Особисті якості

  • тактовність;
  • здатність витримувати високі навантаження;
  • готовність до довгого навчання;
  • математичні здібності;
  • відповідальність;

Кар'єра

Молодий доктор-ординатор спочатку стажується у клініці. Потім береться до роботи як лікар. Паралельно займається науковою роботою. З кожним новим ступенем (молодший науковий співробітник, науковий співробітник, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник і т.п.) зростає оклад по тарифній сітці.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»