Невролог

Займається лікуванням захворювань нервової системи. Веде прийом пацієнтів, проводить діагностику, призначає обстеження та лікування. Займається терапією наслідків інсультів, допомагає хворим відновлюватися після важких хвороб, травм і операцій. До неврологів звертаються люди з неврозами, больовими синдромами, нервово-психічними, психосоматичними розладами, судинними та іншими захворюваннями. Неврологія є зараз однією з найбільш популярних медичних спеціальностей. У сучасному світі з його високим ритмом і навантаженнями занадто велика кількість стресів і емоційної напруги на душу населення. Адже недарма в народі кажуть, що всі хвороби від нервів. Серед педіатрів особливо затребувані дитячі неврологи.

Специфіка професії

Робота пов'язана з постійним спілкуванням з хворими людьми, що перенесли інсульт, операції, важкі травми, лежачими хворими, літніми людьми. Робота в стаціонарах включає обов'язкові нічні чергування. Необхідно стежити за новинами фармацевтичного ринку, дослідженнями у цій області, щоб розбиратися у лікарських засобах і призначати ефективне лікування. Деякі недержавні медичні центри воліють брати на роботу неврологів, у яких є додаткові спеціалізації: мануальна терапія, масаж, голкорефлексотерапія.

Місце роботи

Поліклініки, лікарні, санаторії, недержавні медичні центри.

Особисті якості

Любов до людей, чуйність, терпіння, уважність, толерантність.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»