Масажист

Професіонал зазвичай володіє відразу кількома техніками масажу: класичною, спортивною та лікувальною. Він знає послідовність проведення прийомів масажу та їх тривалість, у якому випадку той чи інший вид масажу надасть потрібну дію. Головний «інструмент» спеціаліста — його руки. Вони повинні бути не лише чуйними, але й сильними.

Специфіка професії

Зовсім не кожний може опанувати цю професію. Робота масажиста — важка праця. Не з чуток фахівці знайомі з такими захворюваннями, як плоскостопість, проблеми з венами, болі у суглобах. І не дивно: весь день на ногах, у постійному напруженні. Щоб досягти успіху в цій професії, треба постійно підвищувати свою кваліфікацію, бути в курсі нових технік, вміти формувати власну клієнтську базу.

Місце роботи

Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, салони краси, фітнес-клуби. Багато масажистів працюють вдома: для цього знадобиться отримати ліцензію, яка дозволяє вести приватну практику.

Особисті якості

Любов до людей, терпіння, увагу, чуйність, добродушність. Проводити масаж, перебуваючи в поганому настрої, — неприпустимо.

Кар'єра

У хорошого майстра, де б він не працював, поступово виникає своя клієнтура, і дохід відповідно зростає.

Освіта

Середня професійна медична, а краще - вища медична плюс спеціалізовані курси.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»