Масажист

Категория: Медицина, фармацевтика

Професіонал зазвичай володіє відразу кількома техніками масажу: класичною, спортивною та лікувальною. Він знає послідовність проведення прийомів масажу та їх тривалість, у якому випадку той чи інший вид масажу надасть потрібну дію. Головний "інструмент" спеціаліста - його руки. Вони повинні бути не лише чуйними, але й сильними.

Специфіка професії

Зовсім не кожний може опанувати цю професію. Робота масажиста - важка праця. Не з чуток фахівці знайомі з такими захворюваннями, як плоскостопість, проблеми з венами, болі у суглобах. І не дивно: весь день на ногах, у постійному напруженні. Щоб досягти успіху в цій професії, треба постійно підвищувати свою кваліфікацію, бути в курсі нових технік, вміти формувати власну клієнтську базу.

Місце роботи

Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, салони краси, фітнес-клуби. Багато масажистів працюють вдома: для цього знадобиться отримати ліцензію, яка дозволяє вести приватну практику.

Особисті якості

Любов до людей, терпіння, увагу, чуйність, добродушність. Проводити масаж, перебуваючи в поганому настрої, - неприпустимо.

Кар'єра

У хорошого майстра, де б він не працював, поступово виникає своя клієнтура, і дохід відповідно зростає.

Освіта

Середня професійна медична, а краще - вища медична плюс спеціалізовані курси.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»