Спеціаліст з клінічних досліджень

Чим же займається спеціаліст з клінічних досліджень? Все залежить від того, в якій компанії, а головне — на якому етапі клінічних досліджень він працює. Перш ніж приступити безпосередньо до випробувань препарату в польових умовах фармацевтична компанія-розробник повинна підготувати поетапну програму дослідження.

Специфіка професії

Фахівці з клінічних досліджень знаходяться на четвертому місці по потребі серед всіх фахівців медичної та фармацевтичної сфери.

Місце роботи

Фармацевтичні компанії-розробники, клініки та медичні центри, науково-дослідні інститути.

Особисті якості

  • відповідальність;
  • уважність;
  • цілеспрямованість;
  • аналітичний склад розуму.

Кар'єра

Швидка кар'єра в цій сфері неможлива. Мінімальний термін, необхідний для професійного зростання — 5-7 років. Це вже після здобуття вищої освіти!
Оклади фахівців компаній-розробників містяться в суворої таємниці.

Освіта

Вища медична освіта. Втім, однієї вищої освіти фахівцю з клінічних досліджень може виявитися недостатньо. В ідеалі варто пройти спеціальну програму додаткової післядипломної освіти.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»