Кардіолог

Виявляє і лікує різні хвороби серцево-судинної системи, дає рекомендації щодо профілактики кардіологічних хвороб. Для поставлення точного діагнозу вислуховує роботу серця пацієнта за допомогою стетоскопа, перевіряє наявність у хворого серцевих набряків, підраховує його пульс і, якщо є потреба, призначає одне або декілька досліджень.

Специфіка професії

При інструментальній діагностиці хвороб серця використовуються електрокардіографи, баллістокардіографи, кінетокардіографи, кардіомонітори, векторокардіографи, апарати ультразвукового дослідження та інші прилади. Треба добре знати діагностичні можливості кожного методу досліджень і вміти розшифровувати отримані показники.

Багато серцево-судинних хвороб розвиваються настільки стрімко, що загрожують не лише швидким погіршенням самопочуття хворого, але й смертельним наслідком. Щоб не допустити несприятливого розвитку подій, необхідно володіти певним набором прийомів оперативної діагностики та ефективного купіювання гострих серцево-судинних проблем. У той же час важливо вміти відрізняти справжні хвороби серцево-судинної системи від проявів кардіофобіі або невралгії. Працюють кардіологами чоловіки і жінки.

Місце роботи

Поліклініки, лікарні, діагностичні кардіоцентри, кардіосанаторіі кардіологічного профілю, станції швидкої медичної допомоги.

Особисті якості

Інтерес до природничих наук, чуйне ставлення до людей, готовність до нічних чергувань, швидкість реакції.

Кар'єра

Кардіохірург.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»