Медичний представник

Медпредставники просувають ліки «своєї» фірми через лікарні, поліклініки, медичні центри та аптеки. Вони знайомляться з лікарями, які виписують рецепти пацієнтам, встановлюють ділові контакти з фармацевтами і провізорами в аптеках, організують семінари, круглі столи та лекції для лікарів, спостерігають за грамотним розкладанням товару на вітринах в аптеках (мерчендайзинг), працюють на виставках.

Місце роботи

Фармацевтичні компанії та ін.

Особисті якості

Боязким і сором'язливим людям ця професія не підійде. Тут не обійтись без уміння з ходу знаходити спільну мову з потрібною людиною, таланту імпровізатора, сміливості, впевненості у собі та привабливості.

Кар'єра

Посада медичного представника перша сходинка кар'єри у фармацевтичному бізнесі. Після одного-двох років роботи з'являються три варіанти подальшого просування службовими сходами: продаж, маркетинг або аналітика.

Освіта

В принципі, якщо ви хочете працювати у фармацевтичному бізнесі, вам підійде будь-яка медична освіта. Роботодавець обов'язково зважить на специфіку вашого диплома і запропонує, по змозі, зайнятися тими препаратами, які відповідають вашої спеціалізації.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»