Медичний представник

Медпредставники просувають ліки «своєї» фірми через лікарні, поліклініки, медичні центри та аптеки. Вони знайомляться з лікарями, які виписують рецепти пацієнтам, встановлюють ділові контакти з фармацевтами і провізорами в аптеках, організують семінари, круглі столи та лекції для лікарів, спостерігають за грамотним розкладанням товару на вітринах в аптеках (мерчендайзинг), працюють на виставках.

Місце роботи

Фармацевтичні компанії та ін.

Особисті якості

Боязким і сором'язливим людям ця професія не підійде. Тут не обійтись без уміння з ходу знаходити спільну мову з потрібною людиною, таланту імпровізатора, сміливості, впевненості у собі та привабливості.

Кар'єра

Посада медичного представника перша сходинка кар'єри у фармацевтичному бізнесі. Після одного-двох років роботи з'являються три варіанти подальшого просування службовими сходами: продаж, маркетинг або аналітика.

Освіта

В принципі, якщо ви хочете працювати у фармацевтичному бізнесі, вам підійде будь-яка медична освіта. Роботодавець обов'язково зважить на специфіку вашого диплома і запропонує, по змозі, зайнятися тими препаратами, які відповідають вашої спеціалізації.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»