Оптометрист

Оптометрист не лише виготовляє окуляри, але й допомагає їх правильно підібрати клієнту. Працюючи зі спеціальною технікою, перевіряє гостроту зору пацієнта і робить всі необхідні виміри.
 
Досвідчений майстер знає методи коректування різних проблем із зором. Але не варто плутати його з лікарем-офтальмологом. Він не виписує рецепти на окуляри, оптометрист може лише порадити.

Специфіка професії

Оптометрист — обличчя салону. Поспілкувавшись з ним, клієнт складає враження про компанію в цілому.

Місце роботи

Салони та магазини оптики.

Особисті якості

Оптометристу необхідно бути максимально ввічливим, вміти аргументувати свої рекомендації, володіти даром оповідача. Крім цього бажано бути переконливим: відчувши невпевненість або байдужість оптометриста, клієнт може передумати робити замовлення.

Кар'єра

З кожним роком салонів оптики стає все більше. Дефіцит кваліфікованих співробітників колосальний. Тому роботодавець готовий на багато, щоб залучити й утримати співробітників. Адміністрація компаній виплачує високі конкурентоспроможні зарплати, надає гідні соціальні пакети.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»