Лікар швидкої допомоги

У лікаря швидкої допомоги всього кілька хвилин, щоб надати допомогу. Немає часу на ретельне обстеження, консультації з колегами та аналізи. Потрібно знати: неврологію, терапію, хірургію і навіть акушеро-гінекологію.

Специфіка професії

Робота на швидкій — певна школа, де можна швидко стати професіоналом, який здатний у будь-якій ситуації діяти швидко, впевнено, рішуче.

Місце роботи

У сучасного лікаря швидкої допомоги нещодавно з'явився вибір. Поряд з державною структурою, почали працювати комерційні служби швидкої допомоги при приватних клініках.

Особисті якості

  • любов до природничих наук;
  • гарне здоров'я;
  • стресостійкість;
  • бажання допомагати людям;
  • готовність до виправданого ризику;
  • відповідальність.

Кар'єра

Ті, хто затримується надовго, стають старшими лікарями, завідувачем підстанції, директорами регіональних об'єднань, заступниками головного лікаря, керівниками структурних підрозділів і відділів.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Медицина, фармацевтика»