Картограф

На основі знімальних матеріалів, обмірних, графічних, фотографічних, текстових і цифрових даних складає кольорові і чорно-білі карти різного призначення та масштабу. Спеціалізується на створенні геологічних, географічних, зоологічних, кліматологічних, історичних, етнографічних, економічних, військових та інших карт. Іноді займається виключно картодіограмами, картосхемами або картографічними проекціями. Вчені-картографи створюють нові методи та способи складання карт, розробляють сучасні технологічні прийоми збору та аналізу картографічних відомостей.

Специфіка професії

Складає картки на замовлення конкретних установ. Перш ніж приступити до створення тієї чи іншої карти, потрібно розібратися у специфіці діяльності підприємства-замовника. Доводиться поєднувати кабінетну роботу з відрядженнями на місцевість. Цю професію вибирають і чоловіки, і жінки.

Місце роботи

Науково-дослідницькі, проектні та видавничі установи картографічного профілю.

Особисті якості

Акуратність, схильність до кропіткої роботи, гарний зір, уважність, старанність.

Освіта

Освіта вища, спеціальність картографія.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»