Промисловий альпініст

Вікна помити на двадцятому поверсі? Кондиціонер повісити або відремонтувати? Загерметизувати міжпанельних шви? Да без проблем! Це їхня щоденна робота. А ще можуть постукати у вікно і з днем народження привітати іменинника або букет квітів у кватирку доставити.

Специфіка професії

За просте висіння на мотузках ніхто грошей не заплатить. Потрібно бути майстром на всі руки. Крім власне вміння поводитися зі спорядженням, можуть знадобитися навички маляра, електрика.

Місце роботи

Фірми, що спеціалізуються на роботах, пов'язаних з промисловим альпінізмом. Великі рекламні агентства.

Особисті якості

Головною якістю промислового альпініста професіонали називають силу волі, наполегливість. А фізична форма приходить у процесі роботи. Не боятися висоти теж можна навчитися.

Кар'єра

Існує стійка думка, що промисловий альпінізм — високооплачувана робота. Це дійсно так. Але гонорари промислових альпіністів залежать від пори року.

Освіта

Щоб працювати промисловим альпіністом потрібно пройти навчання на ліцензованих курсах. Без свідоцтва про їх проходження жодна організація не візьме на роботу.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»