Ландшафтний архітектор

Ландшафтний архітектор — це фахівець, здатний упорядкувати будь-який відкритий простір, де повинні бути зелені насадження. Професійний ландшафтник може працювати як над невеликим клаптиком землі біля будинку, так і над ділянками національного парку чи заповідника.

Специфіка професії

Для того, щоб створити життєздатний ландшафт, архітектор повинен володіти знаннями у різних галузях. Потрібно розбиратися у сучасних тенденціях садово-паркової архітектури і знати її історію, вміти добре малювати та креслити, володіти основами композиції та колористики. Ну і, зрозуміло, ландшафтний архітектор повинен знати ботаніку.

Місце роботи

Архітектурно-ландшафтні майстерні та студії, дизайнерські студії, галереї, виставкові комплекси, рекламні агентства.

Особисті якості

  • просторове мислення;
  • творчий підхід до справи;
  • конструкторські здібності;
  • комунікабельність.

Кар'єра

Говорити про кар'єру ландшафтного архітектора у чистому вигляді досить складно. У більшості випадків успішність вимірюється не просуванням кар'єрними сходами, а зростанням авторитету в професійних колах, збільшенням числа та обсягу замовлень. У перспективі успішний ландшафтний дизайнер може відкрити власне бюро.

Освіта

Головна «ландшафтна» спеціальність у ВНЗ «Садово-паркове та ландшафтне будівництво».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»