Інженер-проектувальник

Обов'язки інженера-проектувальника змінюються залежно від спеціалізації - так, інженер-проектувальник об'єктів ПЦБ робить на основі проекту, розробленого архітекторами, повний комплект креслень майбутньої будівельної конструкції. Проектувальники інженерних комунікацій розробляють схеми розташування в будівлі конкретних інженерних систем, виконують відповідні креслення, узгоджують їх з іншими проектувальниками.

Специфіка професії

Якщо випускник будівельного вузу хоче працювати не на будівельному майданчику, а в офісі, він, як правило, стає інженером-проектувальником. Найбільш затребувані на сьогоднішній день проектувальники об'єктів промислово-цивільного будівництва (ПЦБ), тобто будівель та споруд, а також проектувальники різних інженерних комунікацій - систем опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВіК), водопостачання та водовідведення (ВИВ), систем електроустаткування будівель і т. п.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • аналітичний склад розуму;
  • пунктуальність;
  • уважність;
  • скрупульозність.
Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»