Начальник будівельної ділянки

Коло обов'язків начальника будівельної ділянки досить широке — він організовує роботу на об'єктах, керує виконробами, взаємодіє з замовниками та субпідрядними організаціями, контролює дотримання техніки безпеки.

Специфіка професії

Вимоги до кандидатів на цю посаду дуже серйозні. Крім вищої професійної освіти, необхідно мати досвід роботи в галузі не менше трьох років, відмінне знання ДБН і державних стандартів у будівництві.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • лідерські якості;
  • відповідальність;
  • фізична витривалість.

Кар'єра

Зарплата начальника будівельної ділянки залежить від рівня будівельної компанії, кількості підлеглих, виду робіт, за виконання яких відповідає фахівець. Крім заробітної плати в багатьох компаніях начальник дільниці отримує солідні бонуси за підсумками здачі об'єктів.

Освіта

Вища освіта. Будівельні спеціальності.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»