Лицювальник-плиточник

Загальна характеристика професії

Облицьовує плиткою стіни будинків, опори мостів і т.п., а також внутрішні приміщення. Сортує керамічну плитку за розміром, кольором, сортом. Укладає керамічну плитку. Для цього готує розчини, очищує поверхні, ріже плитку за розмірами. Може укладати килимову кераміку за заданим малюнком. Ремонтує облицьовані поверхні.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Лицювальник-плиточник повинен мати гарний лінійний окомір, точну зорово-рухову координацію (на рівні рухів рук), необхідні також гарне почуття рівноваги і відсутність страху висоти.

Медичні протипоказання

Не рекомендується людям, які страждають захворюваннями: органів дихання (схильність до простудних захворювань, хронічна пневмонія та ін.); опорно-рухового апарату (хронічний ревматизм і ін., а також захворювання, які обмежують рухливість рук) серцево-судинної системи (серцева недостатність, вади серця та ін.); нервової системи (непритомність та ін.); порушення вестибулярного апарату.

Вимоги до професійної підготовки

Повинен знати види матеріалів, які використовуються при облицьовуванні; способи розмітки і розбивки горизонтальних, вертикальних і криволінійних поверхонь, способи встановлення і кріплення фасонних і прямих плиток, правила ремонту і заміни плиток.

Споріднені професії

Лицювальник-мозаїчник, паркетник, штукатур-маляр, плиточник-фасадник, каменяр.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»