Лицювальник-плиточник

Категория: Нерухомість, будівництво, архітектура

Загальна характеристика професії

Облицьовує плиткою стіни будинків, опори мостів і т.п., а також внутрішні приміщення. Сортує керамічну плитку за розміром, кольором, сортом. Укладає керамічну плитку. Для цього готує розчини, очищує поверхні, ріже плитку за розмірами. Може укладати килимову кераміку за заданомим малюнком. Ремонтує облицьовані поверхні.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Лицювальник-плиточник повинен мати гарний лінійний окомір, точну зорово-рухову координацію (на рівні рухів рук), необхідні також гарне почуття рівноваги і відсутність страху висоти.

Медичні протипоказання

Не рекомендується людям, які страждають захворюваннями: органів дихання (схильність до простудних захворювань, хронічна пневмонія та ін.); опорно-рухового апарату (хронічний ревматизм і ін., а також захворювання, які обмежують рухливість рук) серцево-судинної системи (серцева недостатність, пороки серця та ін.); нервової системи (непритомність та ін.); порушення вестибулярного апарату.

Вимоги до професійної підготовки

Повинен знати види матеріалів, які використовуються при облицьовуванні; способи розмітки і розбивки горизонтальних, вертикальних і криволінійних поверхонь, способи встановлення і кріплення фасонних і прямих плиток, правила ремонту і заміни плиток.

Споріднені професії

Лицювальник-мозаїчник, паркетник, штукатур-маляр, плиточник-фасадник, каменяр.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»