Камеронщик

Обслуговує водовідливні установки метрополітену і забезпечує їх безперебійну роботу. У його обов'язки входять виконання розпоряджень, які надходять з командного пункту техобслуговування підземки, оперативне переключення електроживлення і зняття напруги на електрозбірках, спостереження за справністю всіх електроприладів водовідливних установок, запірної арматури і спеціальних акумуляторних ємностей для збору води, а також прийомних дренажних пристроїв. Всі етапи своєї роботи камеронщик фіксує у експлуатаційному журналі.

Специфіка професії

Важливо не лише стежити за правильною і безперебійної роботою всіх підвідомчих електричних приладів, механізмів, але й усувати виникаючі технічні неполадки. Для цього треба знати будову водовідливних установок, характеристику насосів, схему комунікацій, розташування запірної арматури та іншого обладнання. Місце роботи спеціально обладнані підземні шахти. Змінний графік праці. На чергування доводиться виходити і в нічний час, і у вихідні та святкові дні. Більшість камеронщиків чоловіки.

Місце роботи

Служба технічного обслуговування метрополітену.

Особисті якості

  • гарне здоров'я;
  • готовність весь робочий день проводити при штучному освітленні;
  • фізична витривалість;
  • любов до техніки;
  • відповідальність та уважність.

Освіта

Середня спеціальна або будь-яка середня плюс короткострокові професійні курси метрополітену.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»