Девелопер

Наочний результат роботи девелопера — будинок, вдалий з архітектурної та маркетингової точки зору, зведений в запланований термін і в рамках відпущеного бюджету. Але будівництво та реалізація побудованих квадратних метрів - лише етапи девелоперського проєкту, мета якого — отримати прибуток від нерухомості. Цей проєкт складається з кількох етапів, і професійний девелопер бере активну участь у кожному з них.

Специфіка професії

Бути девелопером — значить, очолювати проєкт з початку його створення до втілення і нести відповідальність за отриманий результат.

Місце роботи

Проєктні організації, будівельні компанії та ін.

Особисті якості

  • аналітичний склад розуму;
  • стресостійкість;
  • цілеспрямованість;
  • організаторські здібності.

Кар'єра

Керівництво девелоперськими проєктами — це відповідальність за багатомільйонний бізнес. Праця професіоналів компенсується повністю. Гострий дефіцит кадрів змушує компанії пропонувати цінним фахівцям бонуси й розширений соцпакет.

Освіта

Успіхів у девелопменті досягають випускники економічних, будівельних, фінансових і навіть технічних факультетів. Спеціальності «Девелопмент» у ВНЗ ви не знайдете, зате є «близькі за змістом»: «Промислове та цивільне будівництво», «Менеджмент організації», «Економіка та управління на підприємстві», «Експертиза та управління нерухомістю».

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»