Девелопер

Категория: Нерухомість, будівництво, архітектура

Наочний результат роботи девелопера - будинок, вдалий з архітектурної та маркетингової точки зору, зведений в запланований термін і в рамках відпущеного бюджету. Але будівництво та реалізація побудованих квадратних метрів - лише етапи девелоперського проекту, мета якого - отримати прибуток від нерухомості. Цей проект складається з кількох етапів, і професійний девелопер бере активну участь у кожному з них.

Специфіка професії

Бути девелопером - значить, очолювати проект з початку його створення до втілення і нести відповідальність за отриманий результат.

Місце роботи

Проектні організації, будівельні компанії та ін.

Особисті якості

  • аналітичний склад розуму;
  • стресостійкість;
  • цілеспрямованість;
  • організаторські здібності.

Кар'єра

Керівництво девелоперськими проектами - це відповідальність за багатомільйонний бізнес. Праця професіоналів компенсується повністю. Гострий дефіцит кадрів змушує компанії пропонувати цінним фахівцям бонуси і розширений соцпакет.

Освіта

Успіхів у девелопменті домсягають випускники економічних, будівельних, фінансових і навіть технічних факультетів. Спеціальності "Девелопмент" у вузах ви не знайдете, зате є "близькі за змістом": "Промислове та цивільне будівництво", "Менеджмент організації", "Економіка і управління на підприємстві", "Експертиза та управління нерухомістю".

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»