Девелопер

Наочний результат роботи девелопера — будинок, вдалий з архітектурної та маркетингової точки зору, зведений в запланований термін і в рамках відпущеного бюджету. Але будівництво та реалізація побудованих квадратних метрів - лише етапи девелоперського проєкту, мета якого — отримати прибуток від нерухомості. Цей проєкт складається з кількох етапів, і професійний девелопер бере активну участь у кожному з них.

Специфіка професії

Бути девелопером — значить, очолювати проєкт з початку його створення до втілення і нести відповідальність за отриманий результат.

Місце роботи

Проєктні організації, будівельні компанії та ін.

Особисті якості

  • аналітичний склад розуму;
  • стресостійкість;
  • цілеспрямованість;
  • організаторські здібності.

Кар'єра

Керівництво девелоперськими проєктами — це відповідальність за багатомільйонний бізнес. Праця професіоналів компенсується повністю. Гострий дефіцит кадрів змушує компанії пропонувати цінним фахівцям бонуси й розширений соцпакет.

Освіта

Успіхів у девелопменті досягають випускники економічних, будівельних, фінансових і навіть технічних факультетів. Спеціальності «Девелопмент» у ВНЗ ви не знайдете, зате є «близькі за змістом»: «Промислове та цивільне будівництво», «Менеджмент організації», «Економіка та управління на підприємстві», «Експертиза та управління нерухомістю».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»