Інженер-кошторисник

Професія інженера-кошторисника знаходиться "на стику" будівництва та фінансів. З кожним роком вона стає все більш популярною і затребуваною.
В обов'язки кошторисника входять складання і перевірка кошторисів, складання актів виконаних робіт, розрахунок та узгодження договірних цін на різні види робіт.

Специфіка професії

Хоча більшість будівельних професій традиційно вважаються чоловічими, кошторисник - виняток із правил. Не менш половини фахівців з кошторисної справи - жінки.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • акуратність;
  • уважність;
  • аналітичний склад розуму;
  • вміння працювати з цифрами.

Кар'єра

Заробітки кошторисників змінюються в залежності від рівня компанії-роботодавця, а також від стажу роботи та професіоналізму кандидата.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»