Головний інженер

До обов'язків головного інженера проєкту належать розробка технічного завдання для рядових проєктувальників, організація і контроль їх роботи, навчання нових співробітників проєктного відділу, авторський нагляд за виконанням будівельних або монтажних робіт по проєкту.

Специфіка професії

Щоб дорости до цієї посади, рядовий інженер-проєктувальник повинен пропрацювати за спеціальністю як мінімум п'ять років, виконати ряд значущих проєктів у своїй галузі та зарекомендувати себе перед керівництвом як відповідального, виконавчого та ініціативного співробітника.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • розвинені лідерські якості;
  • відмінні креслярські та конструкторські навички.

Кар'єра

Заробіток змінюється в залежності від величини та популярності компанії, тієї ролі, яку відіграє в ній проєктний відділ, а також від рівня професіоналізму кандидата.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»