Інженер-будівельник

Інженер на будівництві- це виконавець робіт, тобто виконроб, він керує загальнобудівельними роботами, монтажем конструкцій, здійснює контроль за якістю.

В проектних організаціях інженери виконують роботи з комплексного проектування: архітектурної, конструктивної частини (електропостачання, опалення та вентиляція, водопровід і каналізація, слабкострумових системи - телефон, пожежна сигналізація, телеспостереження та ін.) Крім того, розробляють генеральні плани проектованих комплексів, в які входять дороги, земляні роботи, організація будівництва. Напрямок діяльності будівельників дуже широкий - крім зведення будівель, виробничих комплексів, заводів, фабрик, вони проектують мости, гідротехнічні споруди, греблі, дамби і т.п.

Специфіка професії

Інженер-проектувальник, крім безпосереднього проектування, займається і авторським наглядом: їздить по об'єктах, над якими працює компанія, і слідкує за виконанням робіт.

Місце роботи

Почати кар'єру в будівельній сфері нескладно: конкуренція низька, попит на фахівців високий. Після інституту є два варіанти - йти в проектування або на будівництво. Досвідчені фахівці вважають, що для успішної кар'єри варто спробувати і те, і інше.

Особисті якості

Важливо не боятися висоти, бути фізично витривалим і готовим працювати у будь-яких погодних умовах.

Кар'єра

Кар'єра зазвичай починається з посади майстра або бригадира. Потім можна стати виконробом, начальником дільниці, головним інженером. У керма багатьох відомих проектних організацій стоять люди, які пройшли шлях від простого інженера до керівника.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»