Інженер-будівельник

Категорія: Нерухомість, будівництво, архітектура

Інженер на будівництві- це виконавець робіт, тобто виконроб, він керує загальнобудівельними роботами, монтажем конструкцій, здійснює контроль за якістю.

В проектних організаціях інженери виконують роботи з комплексного проектування: архітектурної, конструктивної частини (електропостачання, опалення та вентиляція, водопровід і каналізація, слабкострумових системи - телефон, пожежна сигналізація, телеспостереження та ін.) Крім того, розробляють генеральні плани проектованих комплексів, в які входять дороги, земляні роботи, організація будівництва. Напрямок діяльності будівельників дуже широкий - крім зведення будівель, виробничих комплексів, заводів, фабрик, вони проектують мости, гідротехнічні споруди, греблі, дамби і т.п.

Специфіка професії

Інженер-проектувальник, крім безпосереднього проектування, займається і авторським наглядом: їздить по об'єктах, над якими працює компанія, і слідкує за виконанням робіт.

Місце роботи

Почати кар'єру в будівельній сфері нескладно: конкуренція низька, попит на фахівців високий. Після інституту є два варіанти - йти в проектування або на будівництво. Досвідчені фахівці вважають, що для успішної кар'єри варто спробувати і те, і інше.

Особисті якості

Важливо не боятися висоти, бути фізично витривалим і готовим працювати у будь-яких погодних умовах.

Кар'єра

Кар'єра зазвичай починається з посади майстра або бригадира. Потім можна стати виконробом, начальником дільниці, головним інженером. У керма багатьох відомих проектних організацій стоять люди, які пройшли шлях від простого інженера до керівника.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»