Виконроб

Виконроб керує бригадою будівельників або монтажників, веде облік виконаних робіт та контролює їх якість. Також цей фахівець розраховує зарплати підлеглих і замовляє будматеріали.

Специфіка професії

З посади виконроба зазвичай починається кар'єра випускників, які хочуть працювати не в офісі, а на будмайданчику. Однак для працевлаштування крім диплома знадобиться як мінімум півроку-рік досвіду роботи в будівництві, хоча б в режимі неповної зайнятості.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • організованість;
  • відповідальність;
  • висока працездатність;
  • вміння керувати людьми і працювати в умовах жорстких термінів.

Кар'єра

Розмір заробітку залежить від об'єму і складності робіт, за проведення яких відповідає фахівець, від величини та фінансової політики будівельної компанії, а також від рівня кваліфікації самого кандидата.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»